Yıllar geçtikçe teknolojik ürünlerde bir hayli gelişiyor. Artık teknoloji marketlerde nostalji ürünlerin yeni versiyonları satılıyor. Fakat eski nostalji müzik setlerini daha önce kullanma şansı elde etmişseniz yeni çıkan müzik setlerini asla beğenmeyeceksiniz. Ne varsa eskilerde var derler ya yeni müzik setleri eski müzik setlerinin yerini asla tutamaz.

Plak çalarlar popüler olmaya başladığından beri insanlar eski plak çalarları daha çok tercih etmeye başlıyor. Çünkü gerçek iğneli ve dijital olmayan eski plak çalar ile plak dinleme keyfi gerçekten muazzam bir deneyim. Plak hayranıysanız ve elinizde eski nostalji bir plak çalar pikap varsa bu konu tam olarak sizin için yazıldı.

Antalya merkezde bulunan vintage elektronik eski plak çalar ve müzik setlerinin tamir ve bakımı konusunda oldukça uzman. Yıllardır bu iş ile uğraşan ustamız eski plak çalar, gramofon ve müzik setlerini yeniden canlandırıyor. İğne değişiminden pikap tamirine kadar bir çok alanda tamir yapılmakta.

Antalya Müzik Tamiri alanında uzmanlaşmış ustamız sizlerin yıllardır özenle koruyup sakladığı müzik setlerinizi ilk günki haline getiriyor. Vintage Elektronik müzik seti tamiri alanında probleminizi en kısada sürede çözüme kavuşturacaktır.

Ayrıca yüzlerce çeşit 33lük plak, 45lik plak, taş plak, eski baskı plaklar, kasetler bulunmakta. Plak satın almak için işyerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bize ulaşmak için 05373094536 iletişim numaramızı arayabilirsiniz. İşyerimiz cumhuriyet meydanı, valilik altsokağında bulunmaktadır. Google haritalara vintage elektronik yazarak konum bilgisine ulaşabilirsiniz.