Antalya turizm, kültür ve tarih olarak Türkiye’nin en önemli şehirleri arasında yer alıyor. Tarihine baktığımızda birçok medeniyetlerin burada yaşamış olduğunu ve bıraktığı izleri görebiliyoruz. Antalya insanı müziğe ve nostalji değerlere çok önem vermekte. Bu nedenle bu şehirde nostalji ürünleri olan ilgi çok fazla.

Vintage Elektronik olarak nostalji müzik setlerini satın alıyor, tamir ve bakımını yapıyoruz. Antalyada yaşıyorsanız google ile antalya plak alan yerler aramasını yaptığınızda işyerimizi göreceksiniz. İş yerimiz cumhuriyet meydanı ordu evi arkası yani valiliğin alt sokağında bulunmakta. Dilediğiniz zaman plak dinlemek ve ürünlerimizi incelemek için iş yerimize gelebilirsiniz.

Antalya plak satan yerler arama sonuçlarında karşınıza çıkmakta. Elinizde bulunan plak pikap ve müzik setlerinizi adresinize gelerek satın alıyoruz. İşyerimizde Pikap iğnesi değişimi ve Pikap tamiri yapılmakta. Antika müzik seti, Gramofon tamiri, Plak Alım Satım işlerini yapmaktayız. Profesyonel bir şekilde cihazlarınızı tamir ederek ilk günki gibi çalışmasını sağlıyoruz.

Ustamızı hemen arayarak plaklar ve müzik setleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 0537 309 45 36