Antalya pikap tamiri

Antalya pikap tamiri yapan yerler

Antalyada pikap tamiri yapan var mı ?

Antalyada yaşayıp nostalji aşığı olanların sıklıkla sorduğu soru pikap tamiri yapan yer var mı ? Siz değerli pikap severlerin artık tüm sorunlarını çözecek bir işyeri açıldı. Antalya cumhuriyet meydanı arkasında, valiliğin alt sokağında yani sahafçıların olduğu yerde vintage elektronik açıldı. Burada eski nostalji müzik setlerinin tamiri, bakımı ve iğne değişimi yapılmakta. Eğer arızalı bir pikap varsa buraya getirerek tamir ettirebilir hayata döndürebilirsiniz.

Vintage Elektronik Antalya
Antalya plak mağazası

Ayrıca eski pikabınızdan sıkıldıysanız yeni bir pikap alabilirsiniz. Vintage elektronik bünyesinde onlarca pikap bulunmakta. Ayrıca birbirinden değerli sanatçılara ait plaklarıda burada bulabilir ve satın alabilirsiniz. Dinlemekten sıkıldığınız plaklarınız varsa kendinize yeni bir plak seçip takas edebilirsiniz. Vintage elektronik plak takası seçeneğini sunuyor.

Vintage Elektronik Antalya
Antalya lp satışı

Yolunuz buraya düşerse kesinlikle uğramalısınız. İşyeri dizaynı seksenli yıllardaki plakçılar gibi dizayn edilmiş ve çok şık görünüyor. Duvarlara asılı plakları görünce anılarınız canlanacak. Bu sokaktan geçerken kendinizi seksenli yıllardaki gibi hissedeceğinize eminim. Tüm plak severlere sevgilerimizi sunar sayfamızı takip etmenizi ve paylaşmanızı rica ederiz.