Antalya Gramofon Tamiri

Antalyada Gramofon Tamiri Yapan Yer Var Mı ?

Günümüzde eski nostalji müzik setleri tekrar popüler olmakta. Trt1de başlayan Seksenler dizisindeki Ergun Plak insanları tekrar nostaljiye heveslendirmekte. İnsanlar bu diziyi izledikçe eski anıları canlanıyor ve tekrar plak çalar veya gramofon almak için araştırmalar yapıyor. Bu ürünlerin sıfır yeni nesil üretimleri yapılsada malesef eski cihazlar kadar kaliteli olmuyor ve pek ilgi çekmiyor.

Evinizde eskiden kalma gramofon veya pikap çalarınız varsa tamir ve bakım için işyerimize getirebilirsiniz. Antalyada Gramofon Tamiri ve Pikap Tamiri için işyerimiz hizmet vermektedir. Cihazlarınız sorunsuz bir şekilde tamir edilip bakımı yapılır ve ilk günki performansına kavuşturulur. Ayrıca işyerimiz antalyada plak satışı yapmaktayız. İlgilenenler için Taş Plak, 33lük Plak ve 45lik plak satın almak için işyerimize gelebilirsiniz.

İşyerimiz Antalyada valiliğin alt sokağında askeri kışlanın karşısında bulunmaktadır. Eski bozuk tamir edilecek gramofon ve pikap çalarlarınızı güvenle işyerimize emanet edebilirsiniz. En kısa süre içerisinde tamir edilip çalışır hale getirilecektir. Ayrıca pikap iğnesi içinde işyerimizi ziyaret edebilirsiniz.